Firma Profili

Devyapı İnşaat, 2012 yılında, Denizli merkezli olarak Yusuf YILDIRIM tarafından kurulmuş olup firmanın faaliyet alanı geçmişe dayalı eğitim ve tecrübeleri dolayısıyla "yapıların inşaat ve taahhüdü" ağırlıklı olarak belirlenmiştir. Çalışmalarındaki kalite anlayışı ve güven hissi ile bu sektörde başarısını ve ismini kısa sürede duyurabilmeyi başarmıştır.

Firmamız, gerçekleştirdiği başarılı projeler ile kısa bir sürede betonarme yapıların imalatlarını yüksek kalite anlayışıyla gerçekleştiren bir inşaat firması haline gelmiştir. Devyapı İnşaat, yapılarda ekonomi, estetik ve sağlamlığı, kendine özgün projeleriyle yakalamış, mühendislik ve mimarlık temel ilkeleri üzerine kurulmuş bir inşaat firmasıdır.

Devyapı İnşaat, estetik ve yüksek dayanımı, ekonomi ile birleştirmeyi genel firma anlayışı olarak benimsemiştir. Bünyesinde bulundurduğu proje departmanı ile projelendirme çalışmaları profesyonel teknik ekip tarafından bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Statik hesaplamalar ve üç boyutlu çizimler ile yapılacak yapının bütün detayları oluşturulur.

Betonarme yapıları anahtar teslimi imal edebilen firmamız sizlere projenizin her aşamasında hizmet verebilecek teknik imkân ve kabiliyete sahiptir.

Betonarme Yapıların İnşaat, Proje Ve Müteahhitlik Hizmetleri Yap-Sat, Toplu Konut, Villa Ve Özel Projelerin İnşaat, Proje Ve Müteahhitlik Hizmetleri Mimarlık, Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri

Firmamız olarak, amaç edindiğimiz en iyi hizmeti, inşasını yaptığımız her yapıda yakalamak, sizlere görsel ve dayanıklı yapıları sunabilmek, yapınıza prestij katabilmek çabası içindeyiz.